January 2013

Sami

20. january 2013 at 11:19 | V. |  INÉ
Tumblr_mfk2zb3v3c1r06m1wo3_500_large

Chodíte někdy ven sami? Já totiž ano a kdykoliv mi někdo napíše, že se nudí a já mu řeknu , aŤ jde ven (on nemá s kým), tak mi prostě řekne, že NEEEEE. On přece nemůže jít sám ven, on musí vždycky s někým ! Chuďátko.
Můžete mi prosím vysvětlit, co je na tom špatného ? Oni snad neumí být chvilku sami ? Nastane otázka: "A co tam budu dělat?" Tak co asi! Všechno , co se normálně venku dá dělat, akorát sám no. Třeba jít fotit, jít se někam projít nebo tak. Nevím, jestli to jsou natolik společenští lidé, aby nemohli jít sami ven, což se mi nezdá. Že to tak řeší. Venek jako venek.
Vím, že je tam asi s těma kamarádama větší sranda, ale když prostě není nikdo , kdo by s vámi šel, tak normálně máte jít ven a nesedět doma jak puďky.

Pátek.. Pondělí

20. january 2013 at 11:09 | V. |  INÉ
Je toto normální? Zítra je pondělí a před chvilkou byl ještě teprve pátek. Ten čas strašně rychle utíká.
Když chceme, aby běžel pomalu, tak běží rychle a naopak. Je to zákon schválnosti. To mě štve. Víkend je to, na co se celý ten zatracený pracovní týden těším. Ale tak co už nadělám, že? Ještě před sebou máme zbytek dne, tak si ho alespoň užijeme :), no ne? Vy si ho teda užijte, já se budu nudit, jelikož včerejší procházka
mi bohatě stačila, moji milí. :D

ASK.FM

19. january 2013 at 21:19 | V. |  INÉ

Jsem jediný člověk, který má askem poplněný celý facebook a vadí mu to?
Je strašné, jak to teď každý má. Podle mě je to ta největší kravina, kterou svět kdy viděl. Je to dobré možná k tomu, abyste zjistili, kdo vás nenávidí, jak vás nenávidí, ale důvod toho všeho tu není.
Mé milé JÁ si kdysi taky založilo ask a upřímně toho lituje. Ani nevím, proč to. Prostě tak. Asi bylo mé očekávání to, že se o sobě něco nového a pěkného dozvím. Skutek utek. Možná něco nového vím a to , že jsem "píč*a" a různé takové. Ovšem tohle moc pěkné není. Bez asku byl svět lepší, co už.

Není růže bez trní

19. january 2013 at 21:10 | V. |  INÉ

Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, není to jen tak.
Problém spousty z nás je ten, že to nevydrží a vzdají to. My to přece vzdát nemůžeme!
Na začátku si říkáte "Ano, to zvládnu ! Nevzdám se." Jakmile ale začnou potíže, prohlašujete "Už nemůžu, asi to vzdám." A je to. Ovšem si neuvědomujete, že ten KONEC je nejkrásnější ! Ten konec je odměna za tu všechno bolest a námahu. Opravdu to stojí za to, to mi věřte. Stačí jen vydržet to a nebýt zbabělý. Musíte si prožít to špatné, aby jste se dostali k tomu dobrému. Potvrdí to každý, kdo to zvládl.

Na tohle jsem moc velký debil

19. january 2013 at 21:00 | Dany |  INÉ

Můžete mi prosím vás někdo vysvětlit, jak je to teď s těma nejnovějšíma článkama? Protože já prostě tohle nějak nepobírám. Prozkoumat to mi nepomohlo, furt to nechápu. Jsem prostě debil. Prosím,
někdo mi to vysvětlete ! :D Díky předem.