February 2013

Almost!

28. february 2013 at 21:29 | V. |  INÉ
Tumblr_mcuspm1s4m1qms9y5_large

Tak po dlouhé době píšu.
Jaro už se blíží. Sníh taje, svítí sluníčko, den se začíná vyrovnávat s nocí a venku je tepleji! Úžasné!
Úplně si představte ten okamžik, jak vyjdete z baráu jen v kraťasích a v tričku na rámínkách a je vám tak akorát. Ani teplo ani zima.
No není to ten nejlepší pocit? Sice o tomhle jaro ještě není, ale je to něco podobného. Alespoň už nebudeme chodit jako kuličky zabalení v oblečení. Za chvilku i ve školách začnou různé ty akce. Třeba mi za chvilku budeme mít Velikonoční dílničky ( "ZA CHVILKU") , potom Den "naruby", Den Země, Dračí lodě, různé výlety a jsou tu prázdniny!
Poté zpět do školy, ale to už zas až moc předbíhám :D.
Příští rok jdu do deváté třídy, konečně! Ani nevíte, jak se těším. Spousta lidí mi říká, že mám být ráda, že jsem ještě na základce, ale já už chci prostě vypadnout. Je mi jasné, že to nebude na SŠ žádná sranda, ale co už nadělám.
Chce to nějakou větší změnu. Příští rok už to bude jen takový ten "dojezd" školy. A druhé pololetí už se ani moc nebudu muset učit. Díky Bohu. Ovšem to je ještě hodně daleko, takže se prozatím spokojím s tím, co se děje teď.
Přeju pěkný večer :).

Nekonečná zima

10. february 2013 at 16:19 | V. |  INÉ
Tumblr_lxcr77dfdg1r1cnvvo1_500_large

Když je léto, chceme zimu. Když je zima, chceme léto.
Tenhle rok nebyl výjimkou. Začala zima, napadl sníh a všechno bylo jednoduše SUPER!
Najednou už to ale začíná srát. Všude sníh, lidi jsou protivní kvůli počasí. Nikdo nechce ven, je tam přece moc zima. Máte blbou náladu a někdo vám do xichtu ještě hodí sněhovou kouli. Koho by to nenaštvalo ?
Oukej, je to vtipný, ale jen v případě, že to někomu děláte vy. To je potom zatěžko. Souhlasím, že bez toho by to nebyla žádná pořádná zima, ale abych na kadém kraku ležela na zemi kvůli nekonečnému náledí, to se mi zdá debilní. Chodíte jak posraní a ostatní se vám smějou. Jo ! Je to sranda! :D Ale jde o ten princip.

Teď jsme byli koupit boty pro sestru, protože ona prostě není ten typ, který boty nezničí po dvou měsících :). Rodiče nás totiž správně nenaučili chodit, když jsme byly malé :D -_-. No nevadí. Hned po vysednutí z auta zase to jedno. Sníh ! Už tu nebyla a zas tu je. Na hovno. Nejsem fanoušek do jízd na svahu, tak mě asi chápete.
Dnešní sněžení je tak divoké až je to nepříjemné. Píchá vás to do očí a jste rádi, když zalezete do nějaké místnosti.

Co už nadělám. Zítra má být zase pod nulou. Naštěstí budu půlku dne zavřená ve škole, takže pohoda. :D
Tak sněhu zdar!