July 2014

Focení

14. july 2014 at 13:49 | V. |  INÉ
Zdárek, jak se máte?
Dneska nám počasí přeje, což mě nehorázně těší. Zřejmě se půjdu koupat , opalovat nebo něco v tom smyslu. Co plánujete na dnešek vy? :)
Jinak jsem byla fotit, tak mě napadlo vám sem hodit nějaké ty fotky, teda jestli o mém blogu ještě nějaká ta duše ví, no nevadí , tak tady jsou ↓

Prázdniny, intr,..

10. july 2014 at 10:09 | V. |  INÉ
Zdárek lidi, tak jak se máte ? Jak si užíváte prázdnin ? :)
Já se mám celkem fajn, akorát mi přijde, že ty prázdniny ubíhají strašně pomalu. Zdá se mi, že už uběhl tak měsíc, přitom j teprve 10. No, nevadí :D.
Jinak mě celkem mrzí, že jsem nakonec nesehnala žádnou tu brigádu, ale tak co nadělám že jo. Alespoň mám více času na to 'užívat si prázdnin'.

Když si tak přemýšlím o škole, nevím, jestli se těšit nebo ne. Jdu na intr a podle toho, co mi říkají jiní mě to celkem mate. Mám smíšené pocity. Někdo tvrdí, že intr je nejlepší věc, pro kterou se kdy rozhodli a někteří zas, že je to tam hrozné atd. Tak uvidíme, já se tam snad celkem těším, i když vím, že to asi nebude tak růžové jako v mé hlavě.
Uvidíme, mám ještě dost času na .. užití si prázdnin a přípravy na ten osudný den, kdy odjedu 60km do háje na celý týden.
Jde tady ještě někdo na intr z vás ? :)

PS: Užívejte prázdnin, dokud to jde, ani se nenadějete a je zase škola, práce nebo cokoliv jiného. :P
CARPE DIEM.
Daily Glamorous | via Tumblr