October 2014

Halloween

31. october 2014 at 14:10 | V. |  INÉ
Tenhle článek vlastně vůbec nebude o Halloweenu, jen mě nenapadl jiný název.

Tak teda, jak si užíváte prázdnin ? :-)
Já celkem bídně. Buď se nudím nebo dělám věci do školy.
Už bych aj jela na intr, ale jen na intr, do školy se mi ještě nechce. Já teda doufám, že jsem jediná, kdo má takové mizerné prázdniny :-D.
Nejradši bych jela někam na dovolenou. Nikdy jsem nebyla nikde v zahraničí a myslím, že v dnešní době jsem jediná, protože každý už někde byl. Je to celkem smutné, ale tak v budoucnu to plánuju. Chci se odstěhovat někam do zahraničí. Říkáte si "haha, ach ta naivita", ale já se o to pokusím. Taky tomu moc nevěřím, to je sice pravda, ale budu se snažit. Je to takový můj jeden z několika maličkých snů. :-)

No nic, tož si užívejte prázdniny, dokud ještě jsou - vlastně moment, někteří prázdniny nemáte, že ano ? Nechtěla bych chodit do školy, ale.. upřímnou soustrast:D a vy ostatní - teda užívejte prázdnin no. :D
Mějte se ! ;-)

♔

PS : Viděli jste už tento film ? Strašně pěkný (Hvězdy nám nepřály). Dokonce jsem u něj i brečela, tak jako skoro u všeho, že ano - nemůžu za to, ono to samo :-D .
Já o něj nejprve slyšela mnoho odlišných názorů. Někdo mi tvrdil, že tento film je úplně trapný a o ničem, někdo zase, že se mám podívat, že film je moc pěkný.
Tak jsem se tedy podívala a zjistila jsem své, přidala jsem se na stranu pozitivů :-D. Opravdu moc pěkný film, doporučuji. :-)