November 2015

Lhostejnost se hodí

28. november 2015 at 11:39 | V. |  INÉ
Řekla bych, že nejlepším způsobem, jak být v životě v pohodě a v klidu, je mít všecko v řiti.
Upřímě, vždycky jsem se snažila všecko hned řešit, vše jsem si strašně brala, byla stále ve stresu a kdo ví co ještě, ale on byl vlastně ten nejhlehčí způsob stále přede mnou. Prostě se usmát a mít v řiti.
Zahodit starosti. V životě jsou i horší věci a jak se říká - "bude hůř". A ono bude, tak si važme toho, co teď máme a neřešme každou špatnou věc, co se nám stane :). Musíme to brát s nadhledem,
podívat se na to z té lepší stránky a jít v životě dál.

Fakt lidi, věřte mi. Od té doby, co mám v řiti každou šuldovinu, tak jsem ten nejpohodovější člověk. A je mi fajn, je mi skvěle. Žiju si jak v pohádce s růžovejma brýlema.

Jinak přeju krásný sobotní den všem. A hlavně bezstarostně '!

summer, beach, and sea image

Again - PRAY FOR PARIS

14. november 2015 at 16:50 | V.
Mám chuť napsat nějaký článek, nějaký názor, radu či tak něco. Ale nenapadá mě zhola nic. Mrknu po internetu, třeba najdu inspiraci a co nevidím. Všude samé "Pray for Paris, Pray for France, .. " Nevím, co bych k tomu tak řekla. Zřejmě ne nic jiného než většina.
Když nad tím tak přemýšlím, je tu jedna věc, kterou stále nedokážu pochopit a myslím si, že nejsem jediná. Pořád dokola si pokládám otázku "proč?". Proč to ti lidé dělají ? Jaký k tomu mají důvod. Vím, že naší povinností je postarat se o ně a přijmout je mezi sebe, ale.. snad by oni po tom, co pro ně něco takového uděláme, měli přijmout naše pravidla a zásady a taky se podle nich chovat. Je to hnus, co tu dělají. A k Paříži se vyjadřovat nebudu. K tomu už se vlastně nedá říct ani nic jiného než - je to v prdeli. A bude hůř.
Budeme toto postupné doprdelejdoucí období brát pozitivně. Budeme si užívat činností všeho možného druhu, dokud můžeme, no ne ? A budem doufat, že se nezalíbí naše země uprchlíkům a nezačnou nám tady dělat takový bordel jako práve třeba například v Paříži.

tattoo, love, and couple image