March 2016

Tetování-zas a znova

25. march 2016 at 12:30 | V. |  INÉ
Zdravíčko.
Poslední dobou trošku více přemýšlím o svém tetování. Už pár let mám v plánu si ho časem pořídit a právě přemýšlím, že by bylo nejlepší udělat pár hlavních věcí, které spousta lidí neudělá a pak možná i po čase lutije. Pokud o tetování předem moc nepřemýšlíte, pravděpodobně to nakonec skončí tím, že toho litujete, žejo.
Proto je důležité poličit si pár zásadních otázek
=> co chci, kam to chci a proč to chci.
Řeknete si, že to je samozřejmost, to ano, ale pak je důležité se nad tím opravdu zamyslet a zeptat se sám sebe, jestli je to opravdu to, co chcete mít na svém těle do konce života.
Proto ,třeba například já, už o tom přemýšlím od svých 14. Ano, vždy jsem věděla, že tetování prostě chci. Líbí se mi a jednou ho mít budu, ať si frfňá kdo chce jak chce, je to moje věc, že ano.
Tudíž je fajn popřemýšlet, a když už něco vyberete, je fajn to mít vybrané nějakou dobu předtím, abyste si byli stoprocetně jistí, že vás to nepřejde a i po několika letech se vám bude stále líbit a vyhovovat. Protože, upřímně, komu by se chtělo vyhazovat dvakrát víc peněz za odstranění tetování, které jste si ze dne na den usmyslili jen tak, že to bylo v módě či jiné pitomý důvod.

A tak no. Já stále dumám a zatím jsem došla jen k tomu, ... vlastně jsem stále na začátku. :D
Takl pokud i vy rozmýšlíte nad výběrem tetování, přeji hodně štěstí ! :D

smoke, tattoo, and boy image