Léto? Že by?

3. june 2016 at 7:01 | V. |  INÉ
Zdravíčko, skvělé páteční ráno přeji :).
Po dlouhé době zase píši. Doufám, že se všichni máte co možná nejlépe.
Já moc ne, jelikož se teď na mě všechno ve škole navalilo a nevím, co první. Je to trochu k vzteku, ale co nadělám, všechno zlé je k něčemu dobré :).
Za chvíli tu máme léto, prázdniny a všechno nám to zase začne. Samozřejmě nebudu pesimista a neřeknu něco jako "No, jo, ale to je až za dlouho.." nebo "Stejně se ani nenadějeme, léto pryč a je tu zase škola". Ale jak jsem již psala, neřeknu to a budu raději myslet na to, že zbývá už jen pouhých pár týdnů a vypukne opětná pohodička roku ^_^.
Nejhorší na tom je, že čím více na léto myslíte a těšíte se (popř.na prázdniny), je to ještě horší a utíká to hrozně pomalu. Nejlepší bude, když se tím nebudete vůbec zabírat a budete se snažit užít si to, co se děje teď, potom to půjde jak po másle a nestačíte ani mrknout a bude volno.
Tož snad to rychle uteče. Nemůžu se dočkat těch parádních dnů strávených v bazénu, v lomu -nebo kdekoliv jinde ve vodě- venku s kamarádama až do rána, jahod, melounů, banánů (samozřejmě). A co teprve jaké se otevírají dveře ke sportu ? Kolo, brusle, běh, na všechno bude počasí. A neříkejte mi, že bude hnusně dusno a vedro a že na kole zemřu, a tak budu celý den sedět doma v lednici, protože já to vím, ale připustit si to nepřipustím.

No nic, tak vám přeji krásný den plný skvělých zážitků :), mějte se.

girl, tattoo, and summer image
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama